Zakończyła się 14. edycja Pucharu Rektora PK w narciarstwie i snowboardzie

Zakończył się cykl zawodów w ramach 14. edycji Pucharu Rektora PK w narciarstwie i snowboardzie. W klasyfikacji drużynowej mistrzostwo zdobył Wydział Inżynierii Lądowej, indywidualnie w klasyfikacji kobiet zwyciężyła Zuzanna Podgórna z WIL, a wśród mężczyzn Jacek Husakowski z Administracji Centralnej. W uroczystym zakończeniu cyklu i rozdaniu nagród uczestniczył prorektor PK prof. Dariusz Bogdał.

Teraz przed politechnicznymi fanami sportów zimowych 69. Mistrzostwa Politechniki Krakowskiej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Od 15 do 18 marca na stoku Kasprowego Wierchu zmierzą się ze sobą studenci, pracownicy oraz absolwenci PK.  Zgłoszenia do zawodów do 3 marca.

Więcej informacji w zapowiedzi wydarzenia na stronie głównej PK.

Najlepsza „10” klasyfikacji drużynowej rywalizacji o Pucharu Rektora:

Klasyfikacja drużynowa jednostek

1. Wydział Inżynierii Lądowej  1437 pkt
  2. Administracja Centralna  1269
  3. Wydział Architektury   1183
  4. Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki  998
  5. Wydział Mechaniczny   584
  6. Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej 523
  7. Biblioteka   501
  8. Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej   474
  9. Studium Języków Obcych   193
  10. Wydział Informatyki i Telekomunikacji   193

Czołowa „10” w klasyfikacji generalnej kobiet

1. Zuzanna Podgórna (WIL), 2. Pawłowska-Salach Agata (WIŚiE), 3. Karolina Robotycka (WIiT), 4. Aleksandra Dankiewicz-Wisz (WIŚi), 5. Dorota Kram (WIL) , 6. Ewa Kadłuczka (Biblioteka), 7. Katarzyna Hodor (WA), 8. Ewa Deskur-Kalinowska (Adm. Centralna),  9. Katarzyna Gorazda (WIiTCh), 10. Marta Tomczyk (CSiR)

Czołowa „10” w klasyfikacji generalnej mężczyzn

1. Jacek Husakowski (Adm. Centralna), 2. Piotr Celewicz (WA), 3. Adam Kuc (Adm. Centralna) , 4. Adam Jarząbek (WISiE) ,
  2. Tomasz Węgiel (WIEiK)  , 6. Włodzimierz Chrzan (Adm. Centralna), 7. Leszek Wojnar (WM) , 8. Andrzej Łobodziński (CSiR)
  3. Jerzy Pamin (WIL), 10. Mariusz Twardowski (WA).