Turnieju Futsalu o Puchar JM Rektora PK

AZS Politechnika Krakowska oraz Centrum Sportu i Rekreacji PK zapraszają wszystkich studentów i absolwentów Politechniki Krakowskiej do udziału w XXXIII Turnieju Futsalu o Puchar Jego Magnificencji Rektora Politechniki Krakowskiej.

Zasady turniejowe:
1. W turnieju mogą wziąć udział tylko studenci i absolwenci Politechniki Krakowskiej.
2. W zespole jest 5 zawodników + rezerwowi.
3. Zmiany będą nieograniczone na zasadach hokejowych. Na boisku będzie wyznaczona strefa zmian.
4. Odpłatność za zespół to 70 zł – płatne gotówką w Biurze Sportu.
5. Zgłoszenia udziału można przesyłać mailowo (azs.pkkrakow@gmail.com) lub osobiście do 17 stycznia w Biurze Sportu (ul. Kamienna 17, pokój 201, w godzinach pracy Biura).
6. 17 stycznia o godzinie 18:00 w salce konferencyjnej w Hali Kamienna (ul. Kamienna 17) odbędzie się spotkanie organizacyjne połączone z losowaniem drużyn do grup.