Tenisiści stołowi na 2. miejscu wśród uczelni technicznych

W dniach 13-14.05. odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym w Gdańsku.

Drużyna Politechniki Krakowskiej w składzie: Bartosz Sułkowski, Jakub Michalczyk, Marcin Balcerzak, Krystian Gaik, trener Damian Głąb zajęła ostatecznie 7 miejsce w klasyfikacji generalnej i 2 miejsce w klasyfikacji uczelni technicznych.

W grupie drużyna Politechniki Krakowskiej przegrała z Politechniką z Rzeszowa 0:3, oraz wygrała z Politechnikami z Lublina i Gliwic po 3:0.

W ćwierćfinale studenci z Krakowa ulegli zawodnikom z Uniwersytetu Zielonogórskiego 0:3.

Ostatnie dwa mecze studenci PK zagrali z Uniwersytetem Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie przegrywając 0:3 oraz w meczu o 7 miejsce zwyciężyli z Politechniką Rzeszowską 3:1.