Narciarskie Grand Prix w wykonaniu PK

Każdego roku przedstawiciele Politechniki Krakowskiej podejmują przyjacielską rywalizację w ramach Grand Prix.

Narciarze reprezentują jednocześnie swoje Wydziały, gdzie nie brakuje profesjonalistów.

Wyniki:

W Mistrzostwach Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej zwycięzcami zostały/zostali:
Kobiety: 1 m-ce Katarzyna Gorazda, 2. Elżbieta Skrzyńska-Ćwiąkalska, 3. Iwona Grochowalska.
Mężczyźni: 1. Adam Kuc, 2. Jaroń Artur, 3. Sławek Ćwiąkalski.

W trzecich zawodach 11. edycji Grand Prix WIiTCH kolejność byłą następująca:
Kobiety: 1. Zuzanna Podgórna – WIL, 2. Karolina Robotycka – WIMiT, 3. Dorota Kram – WIL, 4. Bernadetta Kisilewicz – WIL, 5. Aleksandra Wisz – WIŚiE, 6. Ewa Kadłuczka -Biblioteka.

Mężczyźni: 1. Andrzej Łobodziński – CSiR, 2. Paweł Zieliński – WIEiK, 3. Adam Jarząbek – WIŚiE, 4. Tomasz Węgiel – WIEiK, 5. Michał Juszczyk – WIL, 6. Krzysztof Krupa – WM. W snowboardzie mężczyzn zwyciężył Mariusz Twardowski – WA

Klasyfikacja Generalna
Wyniki Grand Prix Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej