Wyniki 43. Biegu Kościuszkowskiego

W poniedziałek (25.03) odbyła się 43. edycja tradycyjnego Biegu Kościuszkowskiego organizowanego przez Politechnikę Krakowską.

Wydarzenie było podzielone na kilka wyścigów, a udział wzięły nawet Sztafety Wojskowe.

Uczestnicy rywalizowali na wyznaczonych trasach w samym centrum miasta wnosząc sporo ożywienia, a także wzbudzając zainteresowanie obserwatorów.

Tym razem Bieg przypadł na poniedziałek, lecz frekwencja dopisała. Tyczy się to również obecności studentów, którzy licznie stawili się na całej wyznaczonej trasie, pomagając w jej zabezpieczeniu.

Start o godzinie 12 poprzedziła mała ulewa, która nieco komplikowała realizację planów, jednak dosłownie trzy minuty przed nastaniem południa wyszło piękne słońce, tylko dodając uroku tej wyjątkowej Imprezie.

Odnośnie samych zawodników, podziwiano ich zaangażowanie. Walka nie tylko z przeciwnikiem, ale też zmęczeniem została nagrodzona przez osoby towarzyszące Biegowi, a meta zlokalizowana na Kopcu Kościuszki i zarazem jej osiągnięcie było niczym spełnienie misji.

Poniżej znajdują się wyniki 43. Biegu Kościuszkowskiego.