XIII Międzywydziałowy Turniej w Aerobiku Rekreacyjnym

W dniu 11.12 w obiektach CSiR Politechniki Krakowskiej przy ul. Kamiennej 17 odbył się XIII Międzywydziałowy Turniej w Aerobiku Rekreacyjnym. W turnieju wzięło udział aż 145 studentów i studentek PK, co pokazuje istotną rolę aktywności fizycznej w naszej społeczności.

Zawody, poza świetną frekwencją, cechowała wspaniała atmosfera i zabawa, bo to ona stanowi podstawę do poczucia satysfakcji.

Warto podkreślić, że po raz pierwszy w historii rywalizacji na podium znalazł się zespół mieszany, z udziałem studentów i studentek. Reprezentował on Wydział Architektury.

W ten sposób widać wachlarz możliwości oraz nadany kierunek rozwoju, który ma szansę jeszcze zwiększyć rangę oraz zainteresowanie wydarzeniem w kolejnych latach.