Turniej Tenisa Stołowego dla Pracowników PK

31.01.2024r. na hali CSiR W Czyżynach odbył się emocjonujący I Turniej Tenisa Stołowego dla
pracowników PK o Puchar Dziekana Wydziału Mechanicznego. Zgromadził entuzjastów sportu z
różnych zakątków Politechniki Krakowskiej.

Atmosfera była niesamowita, a uczestnicy w pełni oddali się rywalizacji. Zawody były pełne zwrotów akcji, zaciętych pojedynków i pięknych momentów sportowej walki. Inicjatorem i pomysłodawcą Turnieju jest prodziekan WM dr inż. Stanisław Walczak, prof. PK .
Centrum Sportu i Rekreacji jako współorganizatora reprezentowali mgr Anita Łagosz-Michalec
zastępca dyrektora CSiR ds. Rozwoju oraz mgr Jarosław Dudek zastępca dyrektora CSiR ds.
Dydaktycznych, który pełnił funkcję głównego sędziego zawodów. Zawodnikom kibicowała dyrektor CSiR mgr Małgorzata Kardas.

W Turnieju uczestniczyło 23 zawodników. W kategorii kobiet na podium stanęły w kolejności:
1 – Małgorzata Syrda – Śliwa
2 – Iwona Zięba
3 – Balbina Wcisło
W kategorii mężczyzn na podium stanęli w kolejności:
1 – Zbigniew Mucha
2 – Ryszard Kantor
3 – Piotr Paluch
Na zakończenie do koleżeńskiej rywalizacji stanęli zdobywcy pierwszych miejsc w poszczególnych
kategoriach mgr Małgorzata Syrda -Śliwa rzeczniczka prasowa PK oraz dr hab.inż. Zbigniew Mucha,
prof. PK z WIŚiE dostarczając publiczności niezapomnianych chwil sportowej pasji. Ostatecznym
zwycięzcą okazał się Zbigniew Mucha. Gratulujemy !

Puchary oraz nagrody wręczył zwycięzcom Dziekan Wydziału Mechanicznego prof. dr hab. inż. Jerzy Sładek i zaprosił wszystkich uczestników na wspaniały poczęstunek. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie i zapraszamy za rok.