Politechnika na spotkaniu z Marcinem Gortatem

W piątek (14.06) odbyło się dość wyjątkowe spotkanie w Szkole Gortata w Krakowie, z którą współpracuje AZS Politechnika.

Stolicę Małopolski odwiedził Marcin Gortat, wieloletni koszykarz ligi NBA, gdzie bronił barw Orlando Magic, Phoenix Suns, Washington Wizards i Los Angeles Clippers, a jednocześnie założyciel projektu Szkoła Gortata.

Podczas wydarzenia rozmawiał przede wszystkim z dziećmi oraz młodzieżą, uczęszczającą do Szkoły, ale również przedstawicielami organizacji z nią współpracującymi.

Wśród gości znalazła się również Politechnika Krakowska, którą reprezentowała Aldona Patycka, menadżer sekcji koszykówki kobiet. A już od sezonu 2019/2020 rozpoczynamy kolejną edycję wspólnych działań na rzecz kobiecej koszykówki.

Fot. Szkoła Gortata w Krakowie