Nagroda „ProJuvenes” dla Biegu Kościuszkowskiego

Organizowany przez Politechnikę Krakowską Bieg Sztafetowy Szlakiem Pomników Pamięci Tadeusza Kościuszki, a  konkretnie jego 42. edycja otrzymała prestiżową Nagrodę „ProJuvenes”, która przyznawana jest przez Parlament Studentów Rzeczpospolitej Polskiej.

To duże wyróżnienie dla krakowskiej Politechniki, Centrum Sportu i Rekreacji, uczelniany klub AZS PK oraz całej społeczności zaangażowanej w organizację przedsięwzięcia, cieszącego się niezmiennie rosnącą popularnością.

Nagroda „ProJuvenes” przyznawana jest od 2013 roku. Ma na celu wyróżnienie, a zarazem docenienie inicjatyw środowiska studenckiego. Tym razem, uroczysta Gala odbyła się 23 listopada na Politechnice Warszawskiej. Wśród uczestniczących był m in. przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich, rektor PW prof. dr hab. inż. Jan Szmidt.

Na zdjęciu, wraz z pamiątkową statuetką prezes AZS PK Krzysztof Pszczółka i przewodniczący Parlamentu SSPK Michał Kostrzewa. /

fot. www.facebook.com/samorzad.pk