Inaugurujemy sportowy sezon

Od 02.10 w Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej aktywność fizyczna na poziomie młodzieżowym oraz zawodowym znów stanie na najwyższym poziomie. Wspólnie z Urzędem Miasta Krakowa oraz spółką Orlen Oil gwarantujemy profesjonalne warunki oraz radość dla innych wynoszoną ze sportowej rywalizacji.

Pierwszym akcentem nowego sezonu sportowego 2020/2021 będzie koszykarski turniej młodzieżowy. Wsparcie Urzędu Miasta Krakowa i spółki Orlen Oil pozwoliło przygotować dla uczestników warunki odpowiadające sportowi zawodowemu. Każdy otrzyma specjalne stroje treningowe, nagrody, a także może liczyć na porcję wiedzy związanej z bezpieczeństwem w ruchu drogowym przekazaną przez przedstawicieli Policji.

W sobotę (03.10) o godzinie 17 pierwszoligowy sezon zainaugurują koszykarki AZS Politechniki Krakowskiej, które bardzo dobrze spisywały się w meczach towarzyskich i wchodzą w rozgrywki z pełnymi nadziejami. Wcześniej, same zawodniczki będą uczestniczyć w pracach organizacyjnych związanych z turniejem dla dzieci oraz młodzieży.

Zapraszamy na mecz.