II. Mistrzostwa PK w Koszykówce 3×3

23-LISTOPADA-2023-BASEN-SMS-ul.-GROCHOWSKA-202-e1699867533989-850x450

Klub Uczelniany AZS Politechniki Krakowskiej oraz Centrum Sportu i Rekreacji zapraszają serdecznie wszystkich studentów Politechniki Krakowskiej na II. Mistrzostwa Politechniki Krakowskiej w Koszykówce 3×3. Zawody odbędą się w poniedziałek 4 grudnia na Hali Sportowej przy ul. Kamiennej 17.

Uczestnikami turnieju mogą być studentki i studenci Politechniki Krakowskiej. Każdy zespół zgłasza do turnieju 4 zawodników – 3 zawodników na boisku + jeden zmiennik. W meczu może grać trzech mężczyzn lub dwóch mężczyzn i jedna kobieta – drużyna mieszana.

Termin zgłaszania zespołów upływa 24 listopada. Zgłoszenia przesyłamy na adres mailowy: beata.jeż@pk.edu.pl

W wiadomości prosimy podać nazwę zespołu, skład zespołu oraz dane kontaktowe do kapitana zespołu (numer telefonu oraz adres e-mail)