70. Mistrzostwa Politechniki Krakowskiej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

Szanowni Państwo,
Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej oraz Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Krakowskiej zapraszają serdecznie do udziału w jubileuszowych 70. Mistrzostwach Politechniki Krakowskiej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie, które odbędą się w terminie 13.03-16.03 w Zakopanem. Motywem przewodnim tegorocznych Mistrzostw będą „sporty zimowe przyszłości”.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie poniższego formularza rejestracyjnego, podpisanie oświadczeń i Regulaminu oraz uiszczenie opłaty w Sekretariacie CSiR w godzinach 8:00 – 14:00 u pani Małgorzaty Majczyk.
Uwaga: płatność tylko gotówką!

Opłata wynosi:
– 400 zł – studenci (+70 zł kaucji zwrotnej za koszulkę startową i karnet)
– 600 zł – pracownicy (+70 zł kaucji zwrotnej za koszulkę startową i karnet)
– 800 zł – absolwenci (+70 zł kaucji zwrotnej za koszulkę startową i karnet)

LINK DO ZAPISÓW – KLIKNIJ

Liczba uczestników jest ograniczona!
Termin ostateczny zgłoszenia: 23 lutego 2024
Ostateczny termin uiszczenia opłaty: 26 lutego 2024

Link do oświadczenia, które należy wydrukować, podpisać i dostarczyć do Sekretariatu CSiR: [KLIK]

Program Mistrzostw: [LINK]