65. Mistrzostwa Politechniki Krakowskiej w narciarstwie alpejskim i snowboardzie
logo-centrum-sportu-i-rekreacji-politechniki-krakowksiej
Baza sportowa Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej

Hala sportowo-widowiskowa

Hala widowiskowo-sportowa zlokalizowana w samym centrum Krakowa oferuje studentom, pracownikom oraz mieszkańcom miasta Krakowa nowoczesny obiekt o wysokim standardzie użytkowania.

Nowoczesna siłownia, sala fitness jest doskonałym uzupełnieniem hali do siatkówki i koszykówki z 200 osobową widownią.

Ten nowoczesny obiekt oferuje swoje gościnne mury nie tylko dla spragnionych codziennego, sportowego treningu, ale i dla uczestników konferencji, sympozjów.
30-001 Kraków; ul. Kamienna 17
(12) 632 64 22
 

Kompleks sportowy 'Czyżyny'

Miłośnikom tenisa i squash'a nie trzeba przestawiać tego obiektu, bo jest to doskonale znany kompleks sportwy posiadający 4 korty otwarte o ceglastej i 2 korty o syntetcznej nawierzchni.

Oprócz tego hala tenisowa z 3 kortami wraz z 2 squashowymi box'ami stanowi doskonałe uzupełnienie, do szkolenia i podnoszenia swoich tenisowych i squasowych umiejętności.

W kompleksie sportowym Czyżyny do dyspozycji studentów Politechniki, czy też mieszkanców Krakowa pozostaje także hala do piłki nożnej.
31-864 Kraków; al. Jana Pawła II 37
(12) 628 36 20
 

Klub Fitness 'Kwadrat'

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesny, klimatyzowany, w pełni wyposażony obiekt. Swoją ofertę kierujemy do osób, które chcą aktywnie spędzić czas w miłej atmosferze, poprawić kondycję i sylwetkę.

Atutem klubu jest najnowszy sprzęt treningowy renomowanych firm, a także nowocześnie urządzona sala do fitnessu. Dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy bez większych wyrzeczeń, klub oferuje m.in. VACU (spacer w podciśnieniu).

Zespół wykwalifikownych instruktorów służy radą i pomocą. Wasze zadowolenie jest naszym sukcesem.
31-866 Kraków; ul.Skarżyńskiego 1
(12) 637 17 71
 

Ośrodek Szkolenia Żeglarskiego w Żywcu

Malowniczo położony Ośrodek Szkolenia Żeglarskiego Politechniki Krakowskiej swojej prawie 35 letniej historii, wychował setki adeptów żeglarstwa.

Wykwalifikowani instruktorzy, niezapomniana atmosfera akademickiego ośrodka pozostaje w pamięci na długie lata... że chce się wracać.

Oddane do użytku w 2011 roku nowe domki, nie tylko upiększyły ośrodek, ale przede wszystkim otworzyły możliwość szkolenia i organizowania obozów żeglarsko-rekreacyjnych dla osób niepełnosprawnych.
34-300 Żywiec, ul. Św. Wita
(33) 861 49 40
 
 
Copyright © 2012 Centrum Sportu i Rekreacji | by Dariusz Pyko